
Катастрофа с тротинетка и автомобил на кръстовището на улиците "Цар Иван Шишман“ и "Генерал Гурко“ в Стара Загора. Инцидентът е станал вчера в 13:40 ч., съобщиха от полицията днес. Произшествието е между 38-годишен мъж с тротинетка и "Мерцедес“, управляван от 49-годишен мъж.
Пострадал е водачът на индивидуалното електрическо превозно средство, който е хоспитализиран, без опасност за живота. Тестовете за употреба на алкохол и на двамата са отрицателни. В сектор "Пътна полиция“ е образувано досъдебно производство.
Два часа по-рано на разклона за село Хрищени е станал друг пътен инцидент между "Нисан“ управляван от 77-годишна жена и товарен "Мерцедес“ с 30-годишен водач. Участниците са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. Жената е била прегледана в медицинско заведение и освободена.
Припомняме ви, че на 24 септември в същия район 54-годишен полицай от Областната дирекция на полицията в Стара Загора загина в зверска катастрофа, след като 62-годишен водач навлезе в насрещното и го удари челно.

1 thought on “Стара Загора: Катастрофа с тротинетка прати мъж в болница, пак инцидент на разклона за Хрищени”
Comments are closed.