
Снощи в 1:00 ч . е получен сигнал за горящ "Ягуар“, паркиран на улица в Стара Загора. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип, установено е че ползвател на колата е 53-годишен мъж.
Вследствие на пожара автомобилът е изгорял напълно в предната му част. Частично обгорени са и паркираните в съседство "Сеат“ и "Мерцедес“.
Във Второ районно е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава.

1 thought on “Стара Загора: Три коли горяха посред нощ”
Comments are closed.