
"Събраната сума след благотворителната тренировка в помощ на ФК "Траяна“ е 2300 лв. Сърдечно благодаря на всички 160 приятели, които отделиха от времето си за да помогнат.
Благодаря на Брат За Брата – Стара Загора както и на всички спортни клубове без чиято помощ нямаше да се справим: ДЮШ Берое, Клуб по бокс "Боруй“ Стара Загора, Спортен клуб по борба "Берое“, Спортен клуб по джудо и самбо "Недьо Ранчев“ ФК "Локомотив“ – деца и на Община Стара Загора за оказаното съдействие“, съобщи организаторът и президент на старозагорския боен клуб "Атила“ Ивайло Георгиев-Машината.

Припомняме ви, че на 30 юни в 15 ч. пожар изпепели напълно съблекалните на децата от ФК "Траяна“ на стадиона в село Еленино. На базата изградена от клуба преди две години със собствени средства тренират над 80 деца.

Междувременно ММА бойците от "Атила“ се завърнаха скоро от Световно първенство за юноши което се проведе в Абу Даби /ОАЕ/. Националният отбор беше представен от 13 състезатели, като 5 от тях бяха представители на старозагорския клуб.

"Александър Делчев който тренира при нас успя да спечели бронзов медал в категория 52 кг. Състезател от Благоевград също се окичи с бронза. Хубаво и че за поредна година взимаме медали от най големия форум по ММА за юноши.

В състезанието участваха 1000 бойци от 45 държави. Благодарни сме на Българска федерация по ММА и президентът й Станислав Недков за възможността, която ни предоставя, децата ни да се състезават на грандиозни форуми“, разказа пред СТАРА ЗАГОРА ГОВОРИ националният треньор по ММА Ивайло Георгиев-Машината.
