
8 машини са аут в Старозагорско. Това потвърди за БТА председателят на Районната избирателна комисия в Стара Загора Теодора Крумова. 4 от тях са в Стара Загора, 3 в Казанлък и една в Раднево.
"Жалби и сигнали няма, но има много проблеми с машините“, категорична бе Крумова, която обясни, че се чака решение на Централната избирателна комисия за прекратяване на работата на машини в още три секции в областта.
"В една от секциите комисията се оплака, че машината веднъж изкарва разписка, после два пъти не изкарва. В друга секция пък без да гласува избирател машината изкарва малки отрязъци“, каза още Крумова.
