
В събота в 02:46 ч., в полицията в Казанлък е получено съобщение от 51-годишен мъж, че е откраднат Опела му, който бил паркиран в мъглижкото село Дъбово, съобщиха днес от полицията в Стара Загора.
В резултат на проведените оперативно-издирвателни мероприятия е установено, че извършител на деянието е 22-годишен мъж, който, управлявайки автомобила от селото към града на розите е катастрофирал в канавката.
Оказва се, че автоджамбазинът е неправоспособен, а при тестването му се отчита 1,2 промила алкохол в кръвта и метамфетамин.
Образувано бързо производство. Мъжът е бил задържан за срок до 24 часа.
