
С оглед безопасността на движението и безпроблемното отбелязване на 24 май въвеждат временна организация в центъра на Стара Загора.
За времето от 9 до 12:30 часа се спира движението на личен транспорт по: бул. "Цар Симеон Велики” в отсечката от ул. "Св. Отец Паисий“ до ул. "Хаджи Димитър Асенов”; по ул. "Хаджи Димитър Асенов” в отсечката от ул. "Генерал Гурко“ до ул. "Св. Княз Борис“; по бул. "Руски“, в отсечката от ул. "Св. Княз Борис“ до ул. "Ген. Гурко“; по ул. "Цар Иван Шишман“, в отсечката от ул. "Ген. Гурко“ до ул. "Св. Княз Борис“.
По повод празника, на 24-ти и 25-и май паркирането в рамките на "Зелена зона“ ще бъде безплатно.
Във връзка с тържествата на абитуриентите, на 24-ти и 25-и май, за времето от 16:30 часа до 19:30 часа, ще има засилено полицейско присъствие в центъра на града.
