
Савана Терзиев от 2″б“ клас, завоюва 3 златни медала на Международния турнир по художествена гимнастика "Купа Берое“, който се проведе от 1 до 3 март в Стара Загора.
Старозагорката спечели отличията на въже, без уред и в многобой измежду над 400-те грации, които показаха умения в спортна зала "Иван Вазов“. В 12-ия турнир по художествена гимнастика се състезаваха 30 клуба от цялата страна, като в надпреварата се включиха и отбори от Украйна и Гърция.

"Гордост за Начално училище "Димитър Благоев“ – Стара Загора и за Rhythmic Gymnastics Club IMPALA. Ръководството и колективът на училището й пожелават много бъдещи успехи в спорта и изкуството“, съобщиха от учебното заведение.
