
Днес отборът на "Берое“ замина за петденвен лагер в Поморие с група от 21 футболисти. "Зелените“ ще тренират на терена в Каблешково, където ще изиграят и две контролни срещи.
Първата от тях е днес от 18 ч. срещу състава на "Добруджа“, който през миналия сезон завърши на 13-то място във Втора лига. Втората проверка е на 1 юли срещу "Черноморец“ (Бургас), също от 18 ч.
След завръщането от лагера "зелените“ ще се готвят изцяло в Стара Загора, а до старта на новия сезон ще изиграят още една контрола.
