
В старозагорското СУ "Васил Левски“ бе създаден училищен театър "Лица и маски“, с финансовата подкрепа на Национална програма "Заедно в изкуствата и спорта“.
На 1 юни, от 18.00 часа, в актовата зала на училището ще бъде представен първият спектакъл на децата.
Музикалното приключение "В лунната стая“ е по Валери Петров и под ръководството на Нина Керанова. Участие ще вземат Виктор Стоев, Радост Генова, Екатерина Савова, Дебора Дечкова, Николай Чолаков, Николай Кацаров, Денка Динкова, Валентина Сашева и Тихомир Тилев.
