
Много силно представяне на състезателите от "Траяна“ на престижния международен турнир "Купата на кмета“, който се проведе в Бургас. Той бе и квалификация за покриване на нормативи за олимпийските игри в Париж и световното първенство във Фукуока.
Отборът се завърна в Стара Загора завърнаха с осем медала, покрити нормативи за участие на Дължавно първенство на младите състезатели и много лични постижения.“
"Поздравления на всичките ни състезатели и треньори за доброто представяне, продължавайте още по-нагоре ние ще ви подкрепяме“, коментираха от клуба.
Медалистите:
Тодор Господинов
200 м. гръб-старша възраст – златен медал
200 м. гръб-мъже – сребърен медал
100 м. гръб – старша възраст – златен медал
100 м. гръб – мъже, сребърен медал
50 м. гръб-старша възраст – златен медал
50 м. гръб- мъже – бронзов медал
Красимир Кръстев
50 м. бруст – юноша старша възраст – златен медал
Калоян Апостолов
50 м. бруст – юноша младша възраст – бронзов медал
