
В събота в Стара Загора, на ул. "Христо Ботев“, в 04.45ч., екип на Първо районно спрял за проверка "Мерцедес“, управляван от 36-годишна жена.
В хода на същата, тя хвърлила 50лв. в патрулния автомобил. Жената е била задържана за срок до 24 часа. Започнато е бързо производство.
Работата по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора.
