
10-месеца затвор получи Д.В. от Районен съд – Стара Загора. Делото е за шофиране под въздействие на наркотици при опасен рецидив.
Обвиняемият е признал вината си, че на 11 октомври сяда зад волана на БМВ надрусан с амфети.
Престъплението е осъществено в изпитателния срок на предходна присъда за подобен инцидент от 26-ти август миналата година, пак в града на липите.
Той ще трябва да плати 300 лв. глоба, а книжката му остава на трупчета за година.
Споразумението между Д. В. и наблюдаващия досъдебното производство прокурор е било одобрено в открито заседание и има силата на присъда.
