
От днес всички автомобили трябва да са с гуми подходящи за зимни условия, което означава да са с дебелина на протектора не по-малка или равна на 4 мм.
Санкциите варират от 50 до 200 лева в зависимост от степента на техническата неизправност.

От днес всички автомобили трябва да са с гуми подходящи за зимни условия, което означава да са с дебелина на протектора не по-малка или равна на 4 мм.
Санкциите варират от 50 до 200 лева в зависимост от степента на техническата неизправност.
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.