
В събота около 17:40ч., в Стара Загора, по ул. "Георги Байданов“ 47-годишен мъж е управлявал мотоциклет "Хонда“ без регистрация.
При проверката е установено, че мъжът е без книжка. Тестван е за алкохол и наркотични вещества.
Отчетеният резултат е над 1 промил, както и положителна проба за употреба на наркотик.
