
Ето какъв апел отправи потребителят Камелия Колева в старозагорската Фейсбук група "Истината за Стара Загора“.
"Здравейте група,
Пиша този пост с апел за помощ от доброволци, които да се включат в издирването на едно младо момче. На 02.10.2022 отива за риба с лодката си на язовир Жребчево. В 10:30 последно е говорил по телефона с майка си и от тогава няма и следа от него.
Тази сутрин е намерена лодката му на един от бреговете на язовира, но от него няма и следа. Водолазите и патрулните екипи проведоха търсене, което беше само 4 часа и оставиха всичко на произвола на съдбата. Ако има доброволци в групата, които имат желание да помогнат моля да се свържат с мен.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!“
