
Двама младежи пострадаха, след като оцеляха по чудо след зрелищна катастрофа на пътя Казанлък – Стара Загора край разклона за село Черганово. Колата им се е врязала в мантинелата. Двамата пострадали – шофьорът и спътникът му, са откарани в спешния център на Казанлък без опасност за живота.
Кръвните проби на водача са отчели 2.9 промила алкохол в кръвта. По-късно се очакват и резултатите от теста за наркотици.
Движението по участъка с инцидента е затруднено, но пътят не е затворен.

1 thought on “ДВАМА ОЦЕЛЯХА ПО ЧУДО, ДРЕГЕРЪТ СПРЯЛ НА 2.9 ПРОМИЛА”