
Блъснаха 62-годишен пешеходец в Събота в Стара Загора. В 21:10 ч., по ул. "Васил Левски”, се е движило "Сузуки“, управляван от 55-годишен мъж. На кръстовището с ул. “Цар Иван Шишман”, при извършване на ляв завой блъска пресичащия платното за движение 62-годишен пешеходец.
В следствие на удара пешеходецът е получил счупване на дясната ръка. Обслужен е амбулаторно в Университетската болница в Стара Загора и е освободен за домашно лечение.
Пробата за употреба на алкохол на водача е отрицателна. В сектор “Пътна полиция” е образувано досъдебно производство.
