
Футболен клуб Берое, съвместно с Районен център по трансфузионна хематология – Стара Загора и Националния фенклуб на Берое, за трети път организират акция по кръводаряване под надслов "Кръвна група "Берое“.
Трите организации призовават всеки желаещ да дари "беройска кръв“ и спаси човешки живот.
Събитието по кръводаряване ще се състои на 10 март (четвъртък) между 8:30 и 11:30 ч. в офиса на феновете, който се намира зад Съда. Подвижен екип на РЦТХ-Стара Загора ще бъде разположен в помещението.
Пресаташето на Берое Емил Димов призова от ефира на Радио Стара Загора всеки желаещ да дари "беройска кръв“ и по този начин да спаси човешки живот.
От клуба са приготвили специални беройски подаръци на кръводарителите.
