Бойците на „Атила“ спечелиха общо 44 медала, от които 16 златни на Държавния личен-отборен шампионат по ММА в София, който … Продължете с четенето на ММА: Бойните машини от „Атила“ показаха златния си отбор и се завърнаха като отборни шампиони с 44 медала
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите