Стара Загора: Засаждането на сребрист смърч бе поредната стъпка от кампанията "Бъди смел, бъди добър!“

Засаждането на малък сребрист смърч бе поредната инициатива, с която Община Стара Загора изрази днес своята съпричастност към Националната кампания … Продължете с четенето на Стара Загора: Засаждането на сребрист смърч бе поредната стъпка от кампанията „Бъди смел, бъди добър!“