Засаждането на малък сребрист смърч бе поредната инициатива, с която Община Стара Загора изрази днес своята съпричастност към Националната кампания … Продължете с четенето на Стара Загора: Засаждането на сребрист смърч бе поредната стъпка от кампанията „Бъди смел, бъди добър!“
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите