Живко Тодоров за "Бедечка“: Готови сме да обезщетим собствениците на земи
Община Стара Загора има готовност с процедурата по обезщетяване на собствениците на земи в парк „Бедечка“. Това стана известно днес … Продължете с четенето на Живко Тодоров за „Бедечка“: Готови сме да обезщетим собствениците на земи
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите